Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa

Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa (https://superpolisa.pl/partner/compensa/) jest firmą ubezpieczeniową działająca na polskim rynku od wielu lat. Przedsiębiorstwo co roku poszerza zakres swojej oferty o nowe produkty, o nowe placówki sprzedaży, zwiększa standardy sprzedaży tak, aby wyprzedzać rosnące oczekiwania coraz większej liczby klientów. Compensa jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, który jest liderem ubezpieczeń na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Misja i Wizja firmy ubezpieczeniowej

Główną misją firmy Compenasa jest pełne wsparcie oraz zaufanie klientów w tak zmiennych warunkach, które panują na świecie. Przedsiębiorstwo dba o to, by zapewnić wszystkim swoim klientom najwyższe standardy obsługi oraz najlepsze z możliwych rozwiązań. Compensa wspiera swoich klientów w każdym aspekcie życia, stając się ich partnerem oraz zyskując zaufanie. Przedsiębiorstwo tworzy dynamiczną organizację, stawiając na innowacyjność i przedsiębiorczość jednocześnie, dbając o przyjazną atmosferę w pracy. Compensa tworzy wyrazisty charakter marki, która kojarzy się z profesjonalizmem w każdym calu, a także ze wsparciem i partnerstwem. Firma osiąga założone przez siebie cele dzięki spójnej i trafiającej w potrzeby klienta komunikacji. Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa codziennie udoskonala relacje panujące w zespole i sprawia, by przyjemnie się pracowało. Compensa dąży do pozycji lidera na rynku pod względem jakości oraz lidera technologicznego. Firma nieustannie się rozwija, aby stać się niekwestionowanym liderem na polskim rynku ubezpieczeń.

Kompleksowe ubezpieczenia w Compensa

Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa ma w swojej ofercie kompleksowy zestaw ubezpieczeń indywidualnych na życie czy ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jednym z obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych jest ubezpieczenie OC. Compensa komunikacja jest pakietem ubezpieczeń, który jest stworzony z myślą o ubezpieczeniu pojazdów oraz kierowcy i pasażerów przed nieprzewidzianymi skutkami. Jest to pakiet ubezpieczeń zapewniający pełną ochronę ubezpieczonego na drogach. Kolejnym z ubezpieczeń wartym uwagi jest polisa na życie. Wykupując polisę klient, otrzymuje gwarancję błyskawicznego dostępu do opieki medycznej w prywatnych klinikach na terenie całego kraju. Oferuje także dostęp do lekarzy bez skierowań, a także pełny zakres badan diagnostycznych.